Už 30. apríla sa v Banskej Bystrici odohrá hokejová udalosť s názvom All Star – Legendy a Citronáda show. Richard Lintner si so svojou televíznou reláciou Citronáda pripravil pre hokejových fanúšikov skutočnú špecialitu – hokejovú exhibíciu.

Bývalý hokejista Richard Lintner so svojou televíznou reláciou Citronáda už niekoľko rokov pravidelne prináša zaujímavé a zábavné rozhovory so svojimi športovými hosťami. Tentokrát si však pripravil unikátnu šou. Táto hokejová udalosť sľubuje naozaj veľké veci!

„Citronáda je talk show, ale prišiel čas, aby sme menej hovorili a viac našim fanúšikom predviedli priamo na ľadovej ploche. Preto som zorganizoval túto veľkolepú hokejovú exhibíciu,“ vysvetľuje Richard Lintner svoju motiváciu.

Na tejto hokejovej exhibícii sa predstavia legendy slovenského hokeja. Fanúšikovia sa môžu tešiť napríklad na Mariána Hossu, Miroslava Šatana, Petra Bondu, Žigmunda Pálffyho, Branka Radivojeviča, Tomáša Surového, Ľubomíra Višňovského a mnoho ďalších. Vtipne sa medzi sebou niektoré tieto hokejové mená prezývajú ako dôchodcovia.

Nepredvedú sa však iba hokejové hviezdy. Prekvapivo sa k tomuto zápasu pripoja aj slovenskí futbalisti Róbert Vittek a Martin Škrtel. Martin Škrtel sa podľa jeho slov nevie dočkať, kým porazí v streľbe nie len svojho futbalového kolegu, ale aj niekoho z hokejistov.

Najväčšie prekvapenie však nastane na pozícii kapitánov hokejových tímov. Túto úlohu si totiž zoberú na zodpovednosť slovenskí herci Filip Tůma a Marek Fašiang.

Deň pre zápasom prebehne draft, v ktorom si obaja kapitáni zložia svoj hokejový tím. Zápas sa teda určite ponesie v priateľskom duchu a fanúšikovia sa tak majú na čo tešiť. K zakúpeným vstupenkám dostanú tiež pamätný pohár s logom tohto podujatia, ktorý im môže slúžiť ako trvalá spomienka na túto naozaj unikátnu akciu. Okrem toho však majú v cene aj neobmedzenú konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov. V prípade VIP vstupeniek majú možnosť teplého a studeného občerstvenia.

Organizátori podujatia si vo fan zóne pripravili aj množstvo aktivít pre dospelých a najmenších. Návštevníci si môžu vyskúšať rôzne hokejové aktivity či vyrobiť si vlastnú hokejovú kartičku. To všetko v sprievode DJ hudby.

Banskú Bystricu tak počas nedele 30. apríla čaká zábavná a špeciálna hokejová udalosť, ktorej sa môžu zúčastniť hokejoví fanúšikovia, ale aj rodičia so svojimi ratolesťami. Ceny vstupeniek sa pohybujú v rozmedzí 25 až 55 eur a dostupné sú na tomto odkaze.

All Star Legendy / Zdroj: ticketportal.sk

Môže ťa zaujať?!

Zdroj: ticketportal.sk, tipsportarena.sk / Foto: youtube.com/citronada_risova_show