23. až 25. júna 2023 sa na tri dni RC letisko v obci Abrahám stane centrom pre fanúšikov dobrej muziky. Nadupaný line-up festivalu TOPFEST Slovakia 2023, skvelá lokalita a ideálne zázemie. Fanúšik rockovej, metalovej a punkovej hudby si toto nesmie nechať ujsť.

TOPFEST SLOVAKIA 2023

Hudobný festival TOPFEST SLOVAKIA 2023 otvorí svoje brány 23. júna 2023. Organizátori si na usporiadanie tejto 3-dňovej letnej oslavy života a hudby vybrali lokalitu letiska Abrahám. To ponúka veľkú plochu dvadsaťjedentisíc m2 s vysadeným anglickým trávnikom, osemdesiatosemtisíc m2 udržiavanej ornej pôdy, šesťdesiatjedentisíc m2 parkovísk, prístupovú cestu a vodu priamo na pozemku. To je ideálna kombinácia pre podujatie typu TOPFEST SLOVAKIA 2023. Priaznivá je aj dostupnosť – Bratislava 43 km, Trnava 11 km, Nitra 51 km, Trenčín 89 km, Brno 178 km a jednoduchý prístup od diaľničného privádzača 44 Voderady k eventu po cestách 1. a 2. triedy.

ZVUČNÉ MENÁ

Fanúšikom rocku, metalu a punku netreba doteraz potvrdených interpretov na TOPFEST SLOVAKIA 2023 predstavovať. Čerešničkou na torte sú zahraniční headlineri. Na pódiu sa predstavia švédske kapely Amon Amarth a Arch Enemy, holandská kapela Epica, nemecká partia Powerwolf a z ďalekej Austrálie príde energická zostava Parkway Drive. Nechýba to najlepšie zo slovenskej a českej scény: Slobodná Európa, Iné Kafe, Konflikt, Kreyson, Škwor, Dymytry.

V doteraz potvrdenom line upe je viac ako tridsať nadupaných kapiel, ktoré prinesú bezpochyby unikátny zážitok do Abraháma. Pre fanúšikov sú pripravené tri pódiá, z ktorých sa bude valiť skvelá hudba a absolútna energia. „Naším cieľom na tento rok bolo priniesť skutočné rockové a metalové mená, ktoré vytvoria výnimočný festival. Rokovania prebiehali dlhé mesiace a tešíme sa, že prídu skutočne zvučné kapely. Stále sme však neodhalili celý line up,“ prezrádza organizátor festivalu Marián Kollár zo spoločnosti TOPFEST MANAGEMENT. TOPFEST SLOVAKIA 2023 už teraz sľubuje nezabudnuteľný zážitok od 23. do 25. júna 2023 na RC letisku v obci Abrahám.

VÝHODNÉ VSTUPNÉ

Vstupenky na TOPFEST SLOVAKIA 2023 zakúpite v sieti Ticketportal. K dispozícii sú jednodňové vstupenky aj permanentky. A k by ste si chceli užívať výhodu samostatného vstupu a pobytu vo vyhradenom priestore blízko hlavného pódia, s bezplatným a výdatným bufetovým občerstvením a bonusom – osobnou prítomnosťou niektorých interpretov, rozhodnite sa pre VIP vstupenky v hodnote 349 eur.

LINE UP TOPFEST Slovakia 2023

23. jún 2023 / piatok

Landscape of Shadows (CZE)

The Now (SVK)

Beautiful Bastards (SVK)

FORREST JUMP (CZE)

Traktor (CZE)

Stellaris (CZE)

Arakain (CZE)

Čad (SVK)

Iné Kafe (SVK)

Amon Amarth (SWE)

Arch Enemy (GER)

Konflikt (SVK)

24. jún 2023 / sobota

Porta Inferi (CZE)

Migrain ( SK )

D..A.R.S. (SK)

LeRa (SK)

Lady Kate (CZE)

Braňo Mojsej (SVK)

Cocotte Minute (CZE)

Oberschleisen (POL)

Tankcsapda (HUN)

Eufory (SK)

Caliban (GER)

Powerwolf (GER)

Škwor (CZE)

25. jún 2023 / nedeľa

HDP (SVK)

Catastrofy (SVK)

Braňo Mojsej (SVK)

Slobodná Európa (SVK)

Heľenine oči (SVK)

Kreyson (CZE)

THE EDGE OF REASON (DE)

Landless (SVK)

Dymytry (CZE)

The Amity Affliction (AUS)

Epica (NLD)

Parkway Drive (AUS)

Of Virtue (USA)

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: Andrea Čurná woowoo.sk / Foto: Andrea Čurná woowoo.sk