Fanúšikovia volejbalu a anime naozaj chcú vedieť, kam vedie cesta volejbalového klubu Hinata a Karasuno, a my sme medzi nimi! Našťastie Vám tieto informácie vieme predať!

Milované anime Haikyuu!! skončí dvojdielnym záverečným filmom! Toto pokračovanie bude teda znamenať koniec príbehu, ktorý si získal srdcia mnohých.

haikyuu

Premiéru naplánovali na august 2023. Veľmi očakávané oznámenie prichádza po 5-dňovom odpočítavaní, ktoré sa začalo na oficiálnej webovej stránke 8. augusta.

Produkcia I.G. sa vracia, aby animovala posledné filmy v sérii Haikyuu!!. Oznamovacia upútavka na film obsahuje úryvky komentárov postáv v seriáli. Posledná časť by mala pokrývať príbeh Nekoma vs. Karasuno.


Production I.G od začiatku animoval adaptáciu série Haikyuu!!. Prvú sezónu odvysielali v roku 2014, po nej nasledovalo pokračovanie, ktoré začalo na jeseň 2015 a skončilo počas zimy 2016, po 25 epizódach. Sezóna 3 mala 10 epizód, ktoré sa vysielali počas jesene 2016. Haikyu!! Riku vs Kuu OVA slúži ako jeho pokračovanie. Najnovší diel anime Haikyuu!! To the Top sa vysielal v dvoch časových pasážach. Prvý v zime 2020 a druhý na jeseň 2020. Oficiálny anglický účet Manga a TV Anime Series následne uistili fanúšikov, že tvrdo pracujú na ďalšom kroku.

Anime natočili podľa mangy od Haruichi Furudateho, ktorá vychádzala od roku 2012 do roku 2020. Manga skončila po 405 kapitolách.

O čom je anime?

Po prehre vo svojom prvom a poslednom volejbalovom zápase proti Tobiovi Kageyamovi, Shoyo Hinata prisahá, že sa po ukončení strednej školy stane jeho rivalom. Čo sa však zmení, keď sa chlap, ktorého chce poraziť, stane jeho spoluhráčom?!

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: animecorner.me, twinfinite.net | Foto: IMDB