Harry Styles, svetoznámy spevák z Británie, pridal ďalších 18 termínov k svojej globálnej show „Love On Tour“.

Harry Styles sa rozhodol predĺžiť svetové turné. Nové dátumy zahŕňajú zastávky v São Paule, Austine a Chicagu, pričom ďalšie vystúpenia v Ázii ešte len oznámi. Čo je však veľkým sklamaním pre fanúšikov z Európy, do Prahy sa Harry nevráti.


Harry Styles vydal svoj najnovší album „Harry’s House“ v máji. Jeho singel „As It Was“ dosiahol prvé miesto v rebríčku Billboard Hot 100 a zostal tam 10 týždňov.

Styles je v nedeľu nominovaný na osem ocenení VMA, vrátane umelca roka. Napriek tomu počas slávnostného odovzdávania cien vystúpi na vlastnom koncerte v New Yorku!

Víťaz Grammy zamieri späť do Európy v roku 2023, počnúc 13. májom v Dánsku a zastaví sa v Londýne, Paríži, Amsterdame a v Barcelone. Nakoniec skončí v talianskej RCF Aréne. Wet Leg podporí Stylesa na všetkých európskych vystúpeniach, pričom Inhaler sa k rockovému duu pripojí 10. júna. Toto oznámenie je pozoruhodné preto, lebo pôjde o najväčšie turné v Európe!

Lístky sa začnú predávať cez Live Nation, pričom európske termíny sa začnú predávať 2. septembra o 10:00 hodine miestneho času.

harry styles

Stylesove koncerty nie sú známe len pre jeho hudbu a vystúpenia. Veľmi často zapája i svoje publikum! Nedávno napríklad zastavil svoj koncert v Spojených štátoch len preto, aby zavolal bývalému priateľovi fanúšičky so zlomeným srdcom.
Bývalý člen One Direction hral prvé vystúpenie v Madison Square Garden v New Yorku, keď ho fanúšička upútala rukou písaným nápisom. Nápis znel: „Drahý Harry Styles, môj bývalý mi zavolal po siedmich rokoch – čo mám robiť?“

Na videu nižšie je vidieť, ako sa Styles pýta fanúšičky, ako dlho jej vzťah trval.

„Vždy je to Josh, však? Môžem mu zavolať?“ Tiež sa jej spýtal, prečo sa rozišli, na čo fanúšička vysvetlila, že to bolo z „mnohých dôvodov“. Spevák mu následne zavolal. „Ahoj, Josh? Ahoj? To je Josh? Je to Josh?“ povedal do telefónu, ale nedostal žiadnu odpoveď. „Ingrid, prajem ti šťastie. Nie je to s Joshom. Je tu niekto iný. Je tu niekto iný, kto sa k tebe bude správať s rešpektom,“ povedal.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: ndtv.com, pitchfork.com | Foto: instagram.com/harrystyles