Netflix zverejnil akčný trailer k filmu Enola Holmes 2. Hlavnou hviezdou je opäť raz Millie Bobby Brown, pridá sa k nej Henry Cavill.

Pri príležitosti TUDUM, virtuálneho podujatia venovaného najpopulárnejším titulom a novinkám prichádzajúcim na Netflix, sa k nám dostal prvý trailer Enola Holmes 2. Ide o pokračovanie úspešného filmu z roku 2020. Hlavná hrdinka Enola Holmes sa rozhodne ísť v stopách svojho slávneho brata Sherlocka a otvorí si vlastnú detektívnu kanceláriu. Avšak čoskoro hneď zistí, že život detektíva nie je bezproblémový. Rezignovaná Enola je už skoro pripravená zavrieť svoj obchod, keď jej dievča bez peňazí ponúkne je prvú skutočnú úlohu. Chce, aby našla jej nezvestnú sestru.

Prípad je však zložitejší, než sa očakávalo, a Enola sa ocitá vo svete plnom nebezpečenstiev. Od zlovestných tovární a pulzujúcich londýnskych posluchární cez vyššiu spoločnosť až po 221B Baker Street. Tvárou v tvár nebezpečnému sprisahaniu Enola požiada o pomoc priateľov a dokonca aj svojho brata, aby sa dostala na koreň záhady. Agentúra sa preto opäť otvorí a Enola pracuje ako detektív. Sherlocka Holmesa, slávneho brata Enoly, hrá aj tentokrát Henry Cavill.

,,Zatiaľ čo Sherlock má skúsenosti a svoju neprekonateľnú myseľ, nemá rovnaké emocionálne schopnosti ako Enola, ani rovnaké srdce. Zatiaľ čo v prvom filme sa Enola učila od Sherlocka, tentoraz sa možno karta obrátila,“ povedal.

V celovečernom filme, ktorý režíruje Harry Bradbeer a scenár má na starosti Jack Thorne, sa vráti mladá hviezda Stranger Things spolu s hereckým kolegom Henryho Cavilla. K nemu sa pridajú David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan- Brewster a Helena Bonham Carter.


Dva roky očakávany film Enola Holmes 2 príde na Netflix 4. novembra. Kým na film čakáme, pozrime si aspoň prvý trailer!

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: ew.com, bestmovie.it | Foto: instagram.com/enolaholmes