Ed Sheeran prekvapil fanúšikov na svojom koncerte v Detroite tým, že predstavil rapovú legendu mesta Eminema!?

Ed Sheeran, hitmaker ‚Shape of You‘, hral duet s Eminemom – vlastným menom Marshall Bruce Mathers III – na ‚Lose Yourself“ a „Stan“. V sobotu večer (15.07.2023) vystupoval na Ford Field, kde oznámil, že sa pokúsi obzvláštniť svoju klasiku z roku 2002 ‚Lose Yourself‚.

Hneď ako sa pieseň spustila, dav bol šokovaný, keď videl, ako sa samotný Eminem pripojil k Edovi na vystúpenie.

Potom pokračovali strhujúcim prevedením skladby „Stan“ z roku 2000, ktorá obsahuje ukážku skladby „Thank You“ od Dido.

Ed Sheeran a Eminem

Nedávno Ed tvrdil, že rapovanie spolu s Eminemovým albumom z roku 2000 ‚The Marshall Mathers LP‚ „vyliečilo“ jeho koktanie. 32-ročná megahviezda prezradila, že 50-ročnej superstar môže poďakovať za to, že mu pomohla opraviť jeho rečovú vadu.

Ed Sheeran v nedávnom rozhovore prezradil, že keď bol malý, tak vraj koktal. V deviatich rokoch sám vymyslel spôsob, ako sa tejtorečovej vady zbaviť.

Od strýka dostal dosku Eminema – The Marshall Mathers LP a chcel to všetko vedieť zarapovať a ako je známe, Eminem je veľmi rýchly rapper, a tak tam na nejaké koktanie nebol žiadny priestor. Problém vyriešený!

Ed pokračoval: „Myslím si, že s Eminemom je to iné, pretože je dosť samotársky, nevidí ani nestretáva toľko ľudí. Poznám ho už šesť rokov a nahrali sme spolu tri pesničky. Hral som s ním dvakrát na pódiu. Je to ďalšia osoba, ku ktorej mám skutočný vzťah.

Možno ťa zaujme!?

Zdroj : music-news.com / FOTO : youtube.com